22. kolo Krajský přebor

FK Neštěmice - TJ Perštejn 0:4 (0:1)

Neštěmice nedaly ani gól

KROK PROTI SVÝM

Střelecky vyhořely také Neštěmice, které doma nedokázaly vzdorovat Perštejnu a prohrály 0:4. Za hosty nastoupil bývalý kanonýr Lva Lukáš Krok, ani on se ale střelecky neprosadil. Vzít to za něj však dokázali jiní. Už v první půli poslal hosty do vedení Dolejška, krátce po přestávce zvýšil z penalty Filinger. Vrásky domácímu trenérovi navíc přidělal střídající Stehlík, jenž viděl červenou kartu po osmi minutách na hřišti.

Oslabený tým domácích už nedokázal tlaku soupeře vzdorovat a inkasoval další dvě branky z kopaček Kostůra a Plose. Další porážka svěřencům trenéra Berana výrazně komplikuje situaci, neboť klubu, jenž letos oslaví sto let od svého založení, výrazně hrozí pád o soutěž níž. Neštěmice jsou totiž i díky výhře Kadaně v tabulce krajského přeboru na poslední příčce. V příštím kole navíc zamíří do Modlan, které jsou třetí, desátá Brná přivítá na svém hřišti ve veledůležitém souboji dvanáctou Bílinu.

team.jpg  Čermák - Hönl (Stehlík 46´), Hrabánek (Lai 82´), Martínek, Klier  -  Wajshaitl (Maštalíř 64´)ValtaStukheil (Trekotal 82´), Urbánszký (Reischel J.78´) - Barnat, Memeti