Jdi na obsah Jdi na menu

25. kolo Krajský přebor

FK Neštěmice - Litoměřicko FK 4:0 (1:0)

Skvělý závěr přinesl tři body pro neštěmického Lva

Skvělá dvacetiminutovka v závěru vynesla fotbalistům Neštěmic výhru 4:0, která znamená další důležité body v boji o záchranu.

Fotbalisté Neštěmic slaví další veledůležité vítězství. Na domácím hřišti porazili ve 25. kole krajského přeboru rezervu Litoměřicka 4:0, tři branky nastříleli v závěrečných 20 minutách.

Lépe přitom začali hosté, kteří v úvodní čtvrthodině takřka nepustili Neštěmické na svou půlku, ačkoliv vyloženou příležitost si nevypracovali. V desáté minutě navíc musel nuceně vystřídat kapitán Valta.

Vše ale změnila 17. minuta, kdy si na centr právě střídajícího Urbánszkého ze standardní situace naskočil Procházka a hlavou poslal domácí do vedení. „Poločas 1:0 byl pro hosty krutý. Upřímně musím říct, že byli v první půli jasně lepší,“ hodnotil domácí trenér Martin Beran.

ROZHODLA ZÁVĚREČNÁ DVACETIMINUTOVKA

Po změně stran už se hrála vyrovnaná partie, domácí hráči měli několik brejkových příležitostí, na pojistku ale stále čekali. Definitivy se tak hráči i fanoušci dočkali až 20 minut před koncem. Nejprve zvýšil na 2:0 Klier, třetí branku přidal Stukheil a katastrofální desetiminutovku pro hosty završil v 81. minutě Reischel.

„Ve druhém poločase jsme vyrovnali hru a především hrozili z brejků, spoustu šancí jsme ale nedokázali využít,“ všiml si Beran. „Naštěstí jsme v závěru přidali pojišťující góly a výsledek nakonec vypadá jednoznačně,“ oddechl si.

Neštěmice díky výhře poskočily ze sestupového pásma, díky lepším vzájemným zápasům s Litoměřickem pod sebe stlačily nejen Bílinu a Modrou, ale právě i svého dnešního soupeře. „Pro nás jsou to zlaté body,“ cenil si neštěmický kouč. „V příštím zápase nás čeká důležité utkání v Modré, což bude hodně náročné, tato výhra nám ale snad pomůže,“ uzavřel.

team.jpg  Čermák - Reischel J (Stehlík 84´), Hönl, Hrabánek, Klier  -  WajshajtlValta (Urbánszký 10´)Stukheil (Sloup 85´), Procházka - Barnat (Trekotal 35´), Martínek