Jdi na obsah Jdi na menu

Neštěmice-Hostovice

Přátelské utkání

FK ČL Neštěmice - SK Hostovice 5 : 4 (4:1)

Mužstvo dospělých odehrálo poslední přátelské utkání na UT s Hostovicemi (ti jsou vítěz letošního našeho turnaje)

Naši absolvovali utkání po soustředění ve Starých Splavech již bez Kroka (uvolněn na hostování do Krupky), bez Doubka (na studiu v Praze). V I. poločase jsme si vytvořili více brankových příležitostí než hosté, ale ty jsme špatným řešením neproměnili. Hosté, nám byli v poli vyrovnaným soupeřem. Hostům se podařilo těsně před koncem I. půle snížit, po nedůslednosti naší obrany ve velkém vápně na 4:1. Ve II. poločase překvapivě měli více ze hry hosté, naše záloha se nevracela, přihrávky byly nepřesné a tak se hostům podařilo vyrovnat na 4:4. 2 minuty před koncem díky nedůslednosti hostující obrany očekávající konec utkání nechali volného Šmejkala, který našim zajistil vítězství.

Sestava: Čermák - Stehlík, Klier, Hůla, Chrudimský -Habrdle, Valta, Soukup, Křivan - Lehký, Kříž

Branky: Kříž, Křivan, Lehký, Soukup, Šmejkal - 2x Křesánek, Černohorský z PK, Zoubele

Střídali: Paseka (Valta), Šmejkal (Habrdle), Dvořák (Lehký)

Článek připravil: Jiří John