26.kolo

15. 6. 2013

FK Jiskra V.Březno FK ČL Neštěmice 0 : 4 (0:1)

Neštěmice na závěr smetly Velké Březno

Parádní kanonádou zakončili letošní sezonu v 1.A třídě fotbalisté Neštěmic. Ač byli v zápise o utkání uvedeni jako hosté, rozstříleli na domácím trávníku velkobřezenskou Jiskru 4:0 a sezonu tak zakončili vítězně. Hráči Velkého Března, kteří mají kvůli povodni nepoužitelné hřiště a také jiné starosti, působili v utkání odevzdaným dojmem a to především ve druhé půli. „První poločas byl celkem vyrovnaný, soupeř měl ještě síly. Pak jsme se ale dostali do vedení díky brance Jandy a to nás uklidnilo," povídal neštěmický trenér Martin Beran. Jeho svěřenci byli před zápasem jasným favoritem klání, na rozdíl od soupeře už jim však o nic nešlo. Spekulace, že by však soupeři cokoliv nechali kouč Českého lva jasně odmítal. „Takové řeči nemám rád. Chceme zvítězit," říkal rázně před bitvou. A v jejím průběhu hráči Neštěmic jeho slova jasně potvrdili. „Ve druhém poločase už byla hra plně v naší režii, vytvářeli jsme si řadu šancí, tři jsme proměnili a nakonec byl výsledek pro soupeře ještě milosrdný," řekl Beran. Český lev zakončil sezonu na druhé příčce a nyní čeká. „Uvidíme, jestli se bude ze druhé příčky postupovat," uzavřel Beran.