5.kolo

22. 9. 2012

TJ Soběchleby - FK ČL Neštěmice 3 : 2 (3:1)

Rozhovor –hodnocení trenéra,  Martina Berana.

Už jen ten výsledek hovoří o tom, že spokojeni nejsme. Když to vezmu po fotbalové stránce tak jsme byli horším týmem ve všech činnostech jak kombinace i střelba, bojovnost a nasazení. Hlavně se nám nepovedl první poločas, bylo na našich hráčích vidět, že jsou sebeuspokojení. Čtyřikrát za sebou jsme vyhráli, a jestli si mysleli, že se před nimi každý posadí na zadek tak to bohužel není. I k tomu tak přistoupili.

Domácí dnes vyhráli, bylo to i na jejich hře vidět.

Povětrnostní vlivy, které dnes byli, tj. foukal hrozně velký vítr, takže jsem nechal brankáře vybrat stranu, bohužel si vybral proti větru a to se nám také vymstilo. Protože z první standardní situace kopali domácí trestný kop, kterému pomohl právě silný vítr, balónu přidal na rychlosti, Netymach neuhlídal hráče a prohrávali jsme. Za dalších patnáct minut opět Netymach prohrál souboj a dostali jsme druhou branku. A třetí branku jsme dostali, po nezvládnutí ofsajd systému ve třicáté minutě. Hráč domácích šel sám na brankáře a bylo to už 3:0. Po té jsme se dostali do tlaku a dokonce i proti větru jsme Pasekou snížili na 3:1 následně po rohu byl závar před domácí brankou, ale to jsme nevyužili. Do druhého poločasu jsem udělal nějaké změny, ven šel Netymach a také Štorce, který dnes nějak nestíhal. Naše hra se oživila, Valenta se posunul do středu zálohy, chtěli jsme využít větru při našich střelách, ale bohužel ani k těm střelám jsme se nedostali. Hráli jsme již do zahuštěného prostoru, kdy se domácí zakopali na vápně a mi jsme se přes tento val nemohli prosadit. Poslední naší šanci na zvrat v utkání jsme měli ještě v 50 min. kdy soupeř se dostal na naší půlku od nás přišla brejková situace, ale Martínek jí bohužel vyhodnotil špatně a nedal branku. To byla asi zlomová situace v zápase. Jiskřičku naděje ještě vykřesal Stehlík v 77 min. druhou naší brankou, ale víc jsme toho nepředvedli.

Sestava :                  Votava