7.kolo

6. 10. 2012

FK ČL Neštěmice - TJ ČSAD Libouchec 2 : 1 (1:1)

Rozhovor – hodnocení trenéra,  Martina Berana.

Dnes jsme hráli proti těžkému soupeři, který v minulém kole vyhrál 10:0,  bylo na nich vidět, že jsou při chuti. Začalo se hodně vyrovnaně, měli jsme maličko více ze hry. Vytvořili jsme si malý tlak, ale pořád to nebylo ono, nechodili jsme do koncovky, ale i hosté zahrozili, když nastřelili břevno. Pro nás byla kritická 34 minuta kdy Zoubele po druhé žluté kartě, dostal červenou kartu, to jsme sice již vedli 1:0 po krásné hlavičce Kliera. Myslím si, že Klier byl určitě oživením tohoto zápasu, ale i minulého. Soupeř samozřejmě v jedenácti se dostával do útoku a i zaslouženě vyrovnal. V této části hry nás i přehrávali, kdy jsme se v deseti lidech zatáhli. Ale přišlo i vyloučení u hostí, takže síly se do konce poločasu vyrovnali a v druhé půli se začalo prakticky od začátku. Náš tým začal určitě lépe, tlačili jsme se do šancí. Martínek svojí první vyloženou šanci neproměnil, ale po průniku Jandy se mu podařilo vstřelit vedoucí branku utkání, ale v tuto chvíli jsme netušili, že to bude vítězná branka. Následně se hra přelévala z jedné strany na druhou a Libouchec začal přebírat iniciativu. Nám se dařilo hrozit z brejků, kdy měl brankovou šanci Paseka. To kdyby proměnil tak jsme odskočili na rozdíl dvou branek a to by asi bylo rozhodnuto. To se bohužel nestalo a to je to co nám chybí ten důraz při zakončování takovýchto šancí. Hosté se stále tlačili, do šancí i když vyloženou šanci neměli, ale byl tam nepříjemný tlak na našem vápně i když úplně vyloženou šanci si hosté nedokázali vytvořit a mi jsme tak ubránili vítězství v tomto utkání. Chtěl bych ještě závěrem říci , že na našem mužstvu leží pomyslná deka, která přišla po čtyřech kolech soutěže a, proto bych chtěl kluky pochválit, že i za takovéto situace v jaké se nacházíme jsme tento zápas dokázali vyhrát.

ŽK dom.: 24´,34´Zoubele 42´Strnad  74´Hůla

80´Valenta  83´Machovský  85´Klier

ČK host.: 45´Kabát

ČK dom.: 34´Zoubele

Střídání  :  81´Stehlík za Martíneka,  88´Štorc za Jandu

Branky host. : 40´Slavka

Branky dom.: 20´Klier,  54´Martínek