Jdi na obsah Jdi na menu

11.kolo Kr.př.

19. 10. 2013

FK Louny -  FK ČL Neštěmice  1 : 2 (1:1)

Velice pohledné utkání jsme začali aktivním presingem a ve čtvrté minutě Krok dal na 0:1. Hned za tři minuty mohl znovu skórovat, ale trestuhodně šanci spálil. Pak se hra vyrovnala a ve dvacáté druhé minutě domácí po pěkné kombinaci vyrovnali 1:1. Do konce prvního poločasu jsme měli ještě několik slibných akcí, ale závěrečné řešení bylo katastrofální. Druhý poločas byl pouze přehlídkou našich gólových neproměněných šancí „50 min Stehlík sám na gólmana, 53 min Stehlík sám před gólmanem, 60 min Krok sám na gólmana, 63 min Paseka 1:2 ze standardní situace“. „73 min Klier sám před prázdnou brankou, 76 min Klier hlavičkoval ze 2m vedle, 80 min Martínek sám na gólmana“. Výhra zcela zasloužená, dodal trenér Martin Beran.

Sestava: Matějka - Žid, Novák, Babača, Kubaška - Svoboda, Paseka, Lácha, Janda - Krok, Stehlík

Střídali: Martínek, Klier

Branky: Krok, Paseka