Jdi na obsah Jdi na menu

6.kolo Kr.př.

14. 9. 2013

FK ČL Neštěmice - FK Bílina 0 : 1 (0:0)

Domácí do utkání nastoupili se stejnou taktikou jako v Kadani, se zabezpečenou obranou. Hosté jako celek z lepší poloviny tabulky si vytvořili územní převahu a výsledkem byly tři vyložené šance v prvním poločase. Kdy se hráč Bíliny ocitl sám před našim brankářem, ten reflexivně střelu vyrazil, nebo šla těsně vedle tyče. Hra hostí byla oproti našim fotbalovější, v přesnosti přihrávek, důrazu v osobních i hlavičkových soubojích. Naši hráči většinu autových vhazování nabídli soupeři, ve snaze dostat se do ataku hodem do výšky. Naše obrané řady byly převahou hostí, až přetíženy. Přesto jsme poločas uhráli nerozhodně 0:0. V sedmdesáté minutě, jsme ve vápně nechali volného Bečvaříka, který z centru z levé strany vstřelil hlavou, jak se později ukázalo, vítězný gól. Pochválit lze jen brankáře Matějku, že jsme neprohráli větším rozdílem. Avšak jeho rozehra od branky byla špatná. Svůj standart zahrál Paseka. Na branku hostí jsme vyslali za celý zápas jednu střelu Krokem a to je žalostně málo. Ze sedmi rohových kopů jsme nevytěžili nic. Hosté zvítězili zaslouženě, byli o dost lepší. Posily ze Střekova, Ren, Vošahlík a Martínek, je na nich znát nerozehranost. Je otázkou času, jak to bude trvat dlouho. Trenér Beran zápas neřídil, ale po shlédnutí videa bude muset s hráči utkání rozebrat, aby se vyvarovali chyb, které v utkání vytvořili. Snad lepší výsledek uhrajeme v Milešově.

Článek připravil: Jiří John

Sestava: Matějka – Žid (15´Klier), Babača, Novák, Hůla – Ren (58´Svoboda), Kubaška, Martínek (75´Černohorský), Paseka - Krok, Stehlík (82´Vošahlík)

Žk: 3 – 3 Ren24´, Kubaška 32´, Klier 86´- Levý 46´, CHoutka M. 80´, Schuskart 87´