Jdi na obsah Jdi na menu

18.kolo Krajského přeboru

Sokol Horní Jiřetín  -  FK ČL Neštěmice  0 : 1 (0:0)

Trenér Beran

„Tak takhle by to šlo, chtělo by se říct. Fotbalisté Neštěmic potvrdili vítězství z prvního jarního kola v Krajském přeboru a v H. Jiřetíně si zásluhou pevné defenzivy a zakončení Kříže došli pro plný bodový zisk. Jedna vlašťovka však jaro nedělá, bylo důležité, že jsme soupeře nepouštěli do šancí prohlásil trenér Beran. Hlavní roli si místo aktérů na trávníku zamluvila příroda, konkrétně silný vítr, který určil rozdílný ráz poločasů. V tom prvním jsme hráli po větru, tím jsme měli územní převahu. Ze stříleného centru trefil tyč brány Kříž, pak měl ještě jednu dobrou střelu, ale bez gólového efektu. Po změně stran to měli být hosté, kdo se bude bránit větrným podmínkám. V 63´minutě se trefil Kříž hlavou do růžku brány na 0:1. Domácí se po inkasované brance do nás pustili, dvakrát bylo před naší bránou hodně rušno, ale ubránili jsme se. Do konce utkání jsme hru zvládli takticky, domácím jsme nedali šanci i díky jejich nepřesnému střeleckému zakončení. Kluci předvedli kolektivní výkon."

Článek připravil: Jiří John

team.jpg: Čermák - Stehlík, Klier, Soukup, Maštalíř – Lehký (90´Dvořák), Valta (87´Zikmundovský), Křivan, Habrdle - Kříž, Paseka