Jdi na obsah Jdi na menu

28. kolo Krajského přeboru

FK Žatec - FK Neštěmice 6:2 (4:1)

Střelnici si doma otevřel také Slavoj Žatec

Neštěmicím v krajském přeboru nasázel šest gólů, zápas byl rozhodnutý už po dvaceti minutách.

Parádní výkon ve svém utkání krajského přeboru předvedli v sobotu také hráči Žatce. Utkání se hrálo v navlas stejném čase jako zápas v Lounech, a tak se fandové fotbalu v našem regionu museli rozhodnout, kterému z obou mačů dají přednost.

Slavoj Žatec, v tabulce šestý, nastoupil na svém hřišti proti devátým Neštěmicím a na soupeře hned od počátku vlétl jako uragán. Ani ne po dvaceti minutách hry domácí vedli 3:0, do poločasu si vypracovali pohodový náskok 4:1. Žatec byl celý zápas jasně lepší, jeho hráči byli pohyblivější a dobře kombinovali. Hosté, kteří přijeli jen s jedním náhradníkem, nedokázali čelit aktivní hře domácích. Hráči Slavoje nasázeli soupeři šest gólů a od fanoušků si i oni užívali potlesku stejně jako domácí fotbalisté v sousedních Lounech.

První branku vstřelil už ve 4. minutě domácí kapitán Petr Klinec, pak začal úřadovat Vítězslav Hankocy, který od 9. do 35. minuty namrskal soupeři do sítě čistý hattrick. Po změně stran přidal svou další branku v 62. Petr Klinec a v závěru v 88. ještě podtrhl žatecký účet Petr Pinkr, který přišel na hřiště jen šest minut předtím. Hosté své čestné úspěchy vsítili ve 25. a 64., trefili se Lukáš Krok a Marek Holly.

team.jpg  Reischel Ondřej – Reischel Jakub (60. Čurda), Vlasák, Krok, Urbánszký, Stehlík, Fousek, Maštalíř, Stukheil, Holly, Klír