Jdi na obsah Jdi na menu

27. kolo Krajský přebor

FK Neštěmice - FK Jílové 5:2 (2:0)

Neštěmice doma přejely 5:2 Jílové.

Duel poznamenávalo horké počasí. V Neštěmicích tak fanoušci viděli v úvodních 30 minutách spíše pěší fotbal. Pak však po dvou podobných akcí z levé a pravé strany udeřili Martínek se Stukheilem a domácím se v poločasové pauze dýchalo lépe.

„Po gólu na 1:0 z nás všechno spadlo. Chvíli po změně stran jsme přidali další góly a utkání v pohodě kontrolovali. Druhá půle byla zcela v naší režii, několik dalších šancí jsme ještě nevyužili,“ zhodnotil trenér Neštěmic Martin Beran.

Neštěmice zůstávají 14., mají však stejně bodů jako 12. Žatec a 13. Litoměřicko B. Na 15. Bílinu, pravděpodobně prvního sestupujícího, mají náskok pěti bodů.

team.jpg  Čermák - Reischel J, Hrabánek, Klier, Procházka -  WajshajtlUrbánszký (Valta 65´)Stukheil (Sloup 77´), Vlasák (Trekotal 72´) - Memeti, Martínek (Maštalíř 82´)