2. 6. 2018

SK Vilémov - FK Neštěmice 5:0 (2:0)

Lev ve Vilémově padl

Neštěmice schytaly ve Vilémově bůra.

Domácí od úvodních minut dominovali a už v prvním poločase si vypracovali dvoubrankový náskok. Ten se během úvodní čtvrthodiny druhé půle ještě zdvojnásobil, teprve za tohoto stavu Vilémov lehce polevil a dovolil celku z krajského města alespoň nějaké šance. I tak ale měli poslední slovo domácí, kteří vyprovodili fotbalisty Lva s nelichotivým bůrem.

„Absolutně zasloužená výhra domácích. Skóre odpovídá vývoji zápasu, Vilémov byl o level výš,“ nehledal výmluvy trenér hostů Martin Beran. „Do stavu 4:0 nás soupeř nepustil absolutně k ničemu, poté jsme si sice dokázali vypracovat nějaké šance, ty jsme ale stejně neproměnili,“ dodal.

Neštěmice zůstávají třetí od konce s pětibodovým náskokem na dva pravděpodobně sestupující, k jistotě záchrany by jim měl stačit bod. Hrají ale s vedoucím Mostem a na půdě Kadaně.

team.jpg  Čermák (Reischel O. 66´), Reischel J. (Pek 68´), Maštalíř (Sloup 46´), Trekoval (Urbánszký 46´), Hrabánek, Stukheil, Vlasák, Valta, Memeti, Martínek, Wajshajtl