Jdi na obsah Jdi na menu

FK ČL Neštěmice - TJ Proboštov

27. 2. 2013

FK ČL Neštěmice - TJ Proboštov 5 : 3 (3:2)

V přátelském utkání ve středečním podvečeru na umělém trávníku v Neštěmicích zvítězili domácí nad TJ Proboštov 5:3 (3:2)

Samotný duel měl náboj, hrálo se nahoru, dolu s množstvím šancí před oběma brankami. Lepší vstupy do obou poločasů měli domácí, kteří měli vždy 2 brankový náskok. Deset minut před koncem utkání se hostům podařilo snížit na rozdíl jedné branky (4:3), byla vidět evidentní snaha o vyrovnání, ale jejich nepřesná střelba jim to neumožnila zvláště, když domácí z jednoho proti útoku 5 minut před koncem Netymachem navýšili rozdíl opět o 2 góly a tím své zasloužené vítězství uhájili ve svůj prospěch.

Sestava: Votava – Bubla, Žid, Valenta, Guth - Svoboda, Pliska,                                   Martínek, Kubaška - Černohorský, Janda

Střídali: Paseka, Netymach, Štorc, Holly

Branky: 2x Paseka, Kubaška, Janda, Netymach – 2x Sedláček, Blažek

Návštěva:  30 diváků

Hl. rozhodčí: Mecl Marcel, na čarách: Mecl Petr, Elmerich