Jdi na obsah Jdi na menu

FK Ústí - FK ČL Neštěmice

FK Ústi - FK ČL Neštěmice  3 : 8 (3:2)

Komentář trenéra Martina Berana.

Utkaní s juniorkou Ústí se hrálo na zasněženém hřišti za stálého sněžení. Podmínky, měli byt výhodou pro domácí mladší hráče, ale opak byl pravdou. Začali jsme aktivně, zatlačili jsme domácí do defenzívy a vytvářeli si šance. Branky na sebe nedaly dlouho čekat a v 7 minutě jsme vedli 2:0. Domácí velice náhodně skórovali, a tak první poločas skončil 3:2. Druhý poločas byl plně v naší režii. Lépe jsme se pohybovali a kombinovali. Skóre, plynule narůstalo a zastavilo se na 8:3. Mnoho našich dalších šancí zůstalo nevyužito.

Sestava: Bláha, Bubla, Valenta, Hůla, Guth - Sviboda,                                               Pliska, Janda, Černohorský, Stehlík

Střídali: Martínek, Machovský, Kubaška

Branky: 5.min Stehlík, 7.min Černohorský, 13.min Valenta,                                  34.min Paseka, 58.min 65.min 70.min Martínek, 80.min Stehlík