Jdi na obsah Jdi na menu

Junior Děčín - FK ČL Neštěmice

Junior Děčín - FK ČL Neštěmice  4 : 4 (4:2)

Komentář trenéra Martina Berana.

Byli jsme kombinačně lepším tymem, ale hrubé chyby ve středu obrany dovolili, aby se domácí dostali ve 28 minutě do vedení 4:2. Do branky musel nastoupit hráč z pole (Votava zraněn, Dráb pracovní povinnosti). To trochu ovlivnilo začátek utkání. Do poločasu jsme měli ještě několik šancí, Paseka, Holly ani Stehlík nedokázali žádnou proměnit. Ihned po zahájení 2.poločasu, jsme domácí uzavřeli na jejich polovině a začali dobývat jejich branku. První gólovou šanci, ještě Martínek neproměnil, ale další dvě už s přehledem proměnil a srovnal stav na 4:4. Pokračovali jsme v nátlakové hře, ale vítěznou branku se nám už vstřelit nepodařilo, i když jsme příležitosti měli. Domácí ve druhém poločase nevystřelili ani jednou na naší "svatyni". Byl to velice kvalitní duel a je jen škoda, že máme 8 hráčů na marodce.

Sestava: Machovský - Bubla, Klier, Valenta, Kubaška - Svoboda,                                     Martínek, Pliska, Holly - Paseka, Stehlík