Jdi na obsah Jdi na menu

1.kolo

Junior Děčín - FK ČL Neštěmice 7:7 (3:1)

Přestřelka z jiné planety!

Fotbalisté Českého lva v poločase prohrávali 1:3 a nic nenasvědčovalo tomu, že by ve druhé půli mělo padnout dalších deset branek. „Byla to opravdu divočina. Diváky to muselo bavit, ale pro nás trenéry to bylo tristní," přiznal kouč Neštěmic Martin Beran. Jeho tým v duelu dvakrát prohrával o dvě trefy, pokaždé se mu ale podařilo srovnat a minutu před koncem dokonce vedl 7:6. „Jenže soupeř dokázal v závěru vyrovnat. S útočnou fází jsem spokojený, ale obrana byla tentokrát naprosto katastrofická," zlobil se kouč Českého lva.

Domácí dlouho drželi vedení, nakonec však musel Vlasák chvilku před koncem zachraňovat pro Děčín bod. „Tady není moc co hodnotit. Dopředu to bylo dobré, ale
v obranné fázi to byla jedna velká tragédie. Ale to platilo pro oba týmy, takže konečný výsledek je zasloužený.
Tenhle duel byl opravdu ryze přátelský," přiznal děčínský kouč Pavel Horáček.

Branky: 2x Martínek, Krok, 1x Lácha, Kubaška, Babača