Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo

FK ČL Neštěmice - FK Ústí U-19 10:4 (4:1)

V děčínském turnaji jsme u nás na umělé trávě hostili dorost U19 Ústí n.L. Hosté se překvapivě ujali vedení 0:1. Naši o 4 minuty později vyrovnali. Vytvořili jsme si stálou převahu, ve které jme vstřelili další 3 branky. Ve druhé půli se hra nezměnila až do stavu 8:1. Po té jsme přestali běhat, přihrávky byly nepřesné a tak hosté vstřelili 3 branky v krátkém časovém rozpětí. Dalším brankám zabránil brankář Bláha svými zákroky, který vystřídal zraněného Bakiu z prvního poločasu. Po obdržených brankách v naší síti trenér Beran burcoval naše hráče, aby ještě zabrali a ti jej vyslyšeli tím, že dvakrát skórovali na konečných 10:4. Výpadek našich v úvodu a od 60 do75 minuty by se v mistrovských utkáních nemusel vyplatit, nechť je to varováním. Nyní v dalším zápase budeme hrát opět na domácí půdě 8.2. od 13.30 hod se sousedním Mojžířem.

Sestava: Bakiu (Bláha) - Bubla, Klier, Netymach, Babača - Svoboda, Paseka, Ren, Chrudimský - Martínek, Krok

Střídali: Lácha, Elmerich

Branky: 4x Krok, 2x CHrudimský , Martínek, 1x Elmerich, Lácha – 2x Suchý, 1x Kolář, Leschák

Článek připravil: Jiří John.