Jdi na obsah Jdi na menu

3.kolo

FK ČL Neštěmice - TJ Mojžíř 2:2 (2:0)

V prvním poločase jsme si vytvořili mírnou převahu. Ze které jsme si vytvořili dvou brankový náskok, další příležitosti jsme zahodili nepřesnou střelbou. Ve druhé půli hosté hru vyrovnali, výsledkem bylo snížení prudkou střelou pod břevno Sikorou. Naši se nepřesnými přihrávkami dostávali sporadicky k ohrožení hostující branky. A tak tři minuty před koncem po nedůsledné obranné činnosti se hostům zaslouženě podařilo vyrovnat na 2:2. Bylo znát, že po odchodu Kroka ve druhé půli a chybějícího Martínka je naše útočná fáze slabá. Záložní řada bez chybějícího Kubašky dosti trpěla v nepřesnosti přihrávek. Obrané krajní řady mají velkou zásluhu na obdržených brankách v naší síti, zde je hodně co zlepšovat. Příští zápas sehrajeme už v Děčíně s Vilémovem, který obhajuje loňské prvenství.

Článek připravil: Jiří John

Sestava: Bakiu - Ntymach, Klier, Ren, Babača - Bubla, Paseka, Lácha, Chrudimský - Krok, Šmejkal

Střídali: Svoboda, Stehlík

Branky: Klier, Lácha - Sikora, Vitásek