Krajský pohár 1.kolo

Krajský pohár 1.kolo

TJ Boletice - FK Neštěmice 1 : 9 (1:4)

Neštěmice zostudily Boletice a s přehledem postoupily

Fotbalisté Neštěmic hladce postoupili z 1. kola poháru. Proti Boleticím si zastříleli, příležitost dostalo i několik mladíků, na nichž chtějí neštěmičtí do budoucna stavět.

Fotbalisté Neštěmic hladce postoupili z 1.kola poháru. Proti Boleticím si zastříleli, příležitost dostalo i několik mladíků, na nichž chtějí neštěmičtí do budoucna stavět.

Už v prvním poločase bylo jasné, že domácí favoritovi příliš komplikací nezpůsobí. Přestávkové resumé 1:4 nevěstilo pro Boletice nic dobrého.

„Splnili jsme roli favorita, jinak není moc co hodnotit. Utkání bylo jednoznačné, chtěl bych ale vyzdvihnout výkon domácího brankáře, který chytil ještě minimálně dalších dvacet střel,“ zhodnotil zápas trenér Beran.

Ten poslal do druhé půle hned čtyři náhradníky a Neštěmice dál pokračovaly v kanonádě, desítky však zůstali domácí ušetřeni. „Nejsem příznivcem derby v pohárových zápasech, ale je mi jedno, koho dostaneme,“ okomentoval Beran dalšího možného soupeře Neštěmic.

team.jpg  Páv (46. Čermák) – Lehký, Hönl, Stehlík, Hrabánek – Stukheil (46. Martínek), Memeti, Procházka, Reischel (46. Maštalíř) – Krok, Wajshajtl (46. Urbanszký)

branka.png 3x Marrtínek 37´,66´,80´, 2x Krok75´,82´, 1x Procházka 15´, Reischel 30´, Memeti 32´, Maštalíř 48´