16.kolo

7. 4. 2013

FK Louny - FK ČL Neštěmice 0 : 6 (0:5)

Hodnocení trenéra: Karla Hůly

Soupeř měl stejně bodů jako náš tým, jen horší skóre. Do zápasu jsme šli s tím, že jsme chtěli co nejdříve dát branku, aby se naše hra uklidnila. To se nám ze začátku moc nedařilo, domácí nás tak deset minut drželi na naší polovině a také se dostali do dvou vyložených šancí. Po té jsme se osmělili a kolem patnácté minuty jsme dali vedoucí branku. Tím se naše hra uklidnila, začali jsme lépe kombinovat a postupně jsme se dostávali do hry. Naše snaha vyústila vstřelením druhé branky. Naše sebevědomí opět trochu stouplo a domácí se už dostávali jen do ojedinělých protiútoků. Chtěl bych vyzdvihnout hráče ml. dorostu (Dvořáka), který musel nastoupit v roli brankáře. Perfektními zákroky zabránil, inkasování branky. Po vstřelení třetí branky, jsme domácí tým poslali do kolen. Od této chvíle jsme byli pány na hřišti a mohu říci, že se hrálo na jednu branku. Do konce prvního poločasu jsme přidali ještě dvě branky, skóre 0:5 po poločase hovoří za vše. Povedlo se nám udržet vyrovnanou hru, dali jsme šestou branku a tím pádem bylo o výsledku rozhodnuto. Závěrem bych chtěl všem hráčům poděkovat za super výkon. Myslím si, že tento výsledek 0:6, proti Lounům ještě nikdy nepovedl. Alespoň za moje dvacetileté působení v klubu, si takový výsledek nepamatuji.

Branky: 3x Veselý D, 2x Pliska (1pk), 1x Kolátor

Sestava: Dvořák - Šmejkal, Zalabák, Křesánek,                                                          Bechtold – Zikmundovský (Veselý J),                                                              Pliska, Kolátor, Baláček (Bernášek),                                                                 Veselý D, Pecháček (Brodský)

Žluté karty:  Pliska, Dvořák

Trenéři: Hůla, Král, Janda

Vedoucí: Pecháčková