Jdi na obsah Jdi na menu

13.kolo Kr.př.

17. 11. 2013

FK Neštěmice - FC Chomutov 4 : 5 pn (3:1)

Ve vyrovnaném 1. poločase jsme více oproti hostům využili brankové příležitosti a dostali se do vedení 3:0, minutu před koncem půle se hostům podařilo dát lacinou branku na 3:1. Hosté tímto úspěchem povzbuzeni v počátku 2. půle během deseti minut vyrovnali na 3:3. Hra se přelévala od brány k bráně, kde jsme si vypracovali 3 vyložené šance, ale ty jsme neproměnili. Hosté své šance proměnili a ujali se tak vedení 3:4. Naše snaha o vyrovnání v závěru byla korunována faulem ve vápně hostí a tak nařízenou penaltu proměnil Pliska ve vyrovnání 4:4. O bodovém zisku rozhodly penalty, ve kterých hosté byli úspěšnější a odvezli si 2 body na nás zbyl jen jeden.

Sestava: Vávra - Cinka, Mecl, Šmejkal, Brnášek - Sak, Pliska, Maděra, Zikmundovský - Baláček, Dvořák

Střídali: Beránek, Král D, Farkaš, Mihalík

Branky: 2x Dvořák28´,35´, 1x Zikmundovský 38´, Pliska 88´ z p.k

Penalty proměnili: Šmejkal, Dvořák, Zikmundovský, Sak, nedal Maděra

Trenéři: Hůla, Janda ved. mužstva Pecháčková