Jdi na obsah Jdi na menu

6. kolo I.A třída

FK Neštěmice - SK Roudnice 1:2 (0:1) pn 5:3

Neštěmice už nejsou stoprocentní!

„Soupeř byl běhavý, agresivní, dobře napadal. Je to pro nás samozřejmě ztráta, ale ta konečná plichta je asi zasloužená. Penalty jsou loterie, tentokrát byl lepší soupeř,“ hodnotil po zápase kouč Neštěmic Jan Deutsch.

Ten může litovat především faktu, že jeho tým lépe nezužitkoval přesilovou hru, kterou mu krátce po změně stran umožnil svým faulem Matoušek. Nejen, že Neštěmice, které v té době už prohrávaly 0:1, nedokázaly dát gól, navíc dvacet minut na to putoval pod sprchy také domácí Martínek. Deutschova družina srovnala až dvanáct minut před koncem díky důrazu Barnata, v penaltách ale přeci jen nakonec brali bonusový bod Roudničtí.

team.jpg  Čermák – Bernášek, Čisár (Jarábek 73´), Jahoda (Horváth 46´), Klaser M, Reischel J, Martínek, Barnat, Memeti, Kubala (Wajshajtl 46´), Adamec