Jdi na obsah Jdi na menu
 

23. 3. 2013

14.kolo

FK ČL Neštěmice - SK Březiny  7 : 0 (3:0)

Komentář trenéra: Martina Berana

Utkání bylo jasnou naší záležitostí. Mnoho šancí zůstalo nevyužitých. Soupeř nastoupil do utkání s deseti hráči. Do poločasu dohrával oslaben s devíti hráči a vůbec nás nedonutil k větší aktivitě. Brankář soupeře (Stejskal), zabránil dalším osmi vyloženým šancím našich, jen Kubaška šel sám šestkrák. V příštím kole už to tak lehké nebude!!!!

Branky: 2x Paseka (1.z pen.) , Kubaška , 1x Martínek , Valenta, Stehlík

Sestava: Dráb - Doboš, Žid, Klier, Guth - Svoboda, Holly,                                                      Paseka, Kubaška - Martínek, Stehlík

Střídali: Valenta, Machovský, Černohorský

Kanonáda na úvod jara.

Napsal ustecky-denik.jpg

Na úvod jarní části se fotbalisté Neštěmic ani nezapotili. Proti Březinám vedli už v poločase o tři góly. „A to jsme ještě další šance neproměnili. V utkání jsme třikrát nastřelili brankovou konstrukci. Od začátku byl zápas plně v naší režii, závěr už se dohrával v tréninkovém tempu," prozradil kouč lva Martin Beran. Jeho tým tak zvládl vstup do jarní části soutěže a dostal se do čela tabulky. „Slaboučký soupeř nás moc neprověřil. Jsme rádi, že jsme získali povinné tři body. V příštím týdnu hrajeme na půdě Roudnice B, kde to bude o poznání těžší. Chceme ale navázat na povedený výkon," dodal Martin Beran.