Jdi na obsah Jdi na menu
 

14. kolo I.A třída

FK Spořice - FK Neštěmice 4:2 (1:1)

Spořice s Neštěmicemi vedly, pak prohrávaly, ale nakonec zvítězily

Spořice se ve 14. kole I. A třídy nenechaly doma Neštěmicemi zaskočit. V mlze že by se dala krájet, nedovolily nejúspěšnějšímu týmu na hřišti soupeřů bodovat.

Počasí fotbalu moc nepřálo, mlha zahalila hrací plochu a chvílemi se gólmani mohli jen podle výkřiků dohadovat, co se děje před brankou soupeře. Útočníci se jejich zraku ztráceli většinu utkání na hranici velkého vápna před brankou soupeře. Stovka prokřehlých diváků však přece jen góly viděla. Bylo jich celkem šest a čtyři z nich dokázali dát domácí.

Neštěmice začaly aktivně a hned v úvodu zahrávaly trestný kop, ale domácí nezaskočily. Po několika minutách měli stejnou šanci domácí, ale ani tentokrát gól nepadl. Toho se diváci dočkali v desáté minutě, kdy se díky svému důrazu dostal po pravé straně až do malého vápna Patrik Kopečný a ve skluzu poslal domácí do vedení. Neštěmice hrály nervózně a Spořice měly navrch. Své šance ale nedokázaly využít a tak přišel krátce před odchodem do šaten trest v podobě vyrovnávacího gólu. Po pravé straně se dostal až před domácího gólmana Jan Čisár a bylo srovnáno. Domácí tak měli o přestávce v šatně o čem přemýšlet.

Úvod druhého poločasu naznačil, proč jsou Neštěmice nejlepší ze všech na hřišti soupeřů. Už po minutě hry dokázaly zápas otočit zásluhou druhého gólu Jakuba Reischela. Pak ale domácí řekli dost. K obratu zavelel v 58. minutě Jakub Šlachta. Jeho gól vrátil domácí do hry a díky dalším dvěma gólům Jan Eiselta a Milana Faltuse dotáhli zápas do vítězného konce.

Autor: Jaroslav Průša ustecky-denik.jpg

:design:logofirms:1000000350:cesky-lev-----kopie.jpg

team.jpg  Čermák – Reischel J, Bernášek, Memeti, Svoboda (Reissig 82´), Barnat, Jahoda, Čisár, Hönl (Kolonkiewicz 64´), Kubala, Klaser M (Dvořák 64´)

team.jpg Reischel O, Čech 

branka.png  Čisár 41´, Reischel J 46´

karty.png Žk: 1:1 Čermák 68´

pistalka-i.png: Kuriljak Ivan - Rouček Karel, Bican Viktor

divaci.png: 100

foto.png