Jdi na obsah Jdi na menu
 

30. 3. 2014

19.kolo Kr. př.

FK Litvínov - FK ČL Neštěmice 5 : 1 (3:1)

Desítka statečných se srdnatě prala s nepřízní osudu, na body ale neměla nárok. Fotbalisté Neštěmic prohráli v pokračování krajského přeboru na hřišti Litvínova vysoko 1:5, skoro celý zápas totiž hráli bez vyloučeného Chrudimského. A sporná červená karta značně ovlivnila dění na hřišti.

„K zápasu se nebudu vyjadřovat, ale pochválím těch deset statečných. Od 15. minuty jsme hráli v deseti, když rozhodčí naprosto nesmyslně vyloučil Chrudimského," zlobil se kormidelník Českého lva Martin Beran.

Podle jeho slov právě okamžik z úvodu zápasu rozhodl. „Pak už to nemělo s fotbalem nic společného. Rozhodčí nás nesmyslně poslal do deseti. Měl by přestat pískat," pokračoval Beran v kritice.

A co se vlastně po čtvrt hodině stalo? „Byl tam dlouhý pas do prostoru, pro který si vybíhal soupeřův brankář. Chrudimský ho předbíhal, gólman spadl na zem bez jakéhokoliv kontaktu a rozhodčí vytáhl hned červenou kartu. A bylo po zápase," kroutil trenér Beran hlavou.

Neštěmice po porážce klesly na jedenáctou pozici v tabulce, ale tragédii z toho nedělají. „Důležitý zápas nás čeká za týden doma s Kadaní. V něm musíme zvítězit," dodal na závěr lodivod Českého lva.

Napsal: ustecky-denik.jpg

Sestava: Dráb – Stehlík, Netymach, Babača, Hůla – Chrudimský, Paseka, Martínek (46. Svoboda), Janda – Krok, Borovec (64. Lehký)

Branky: Paseka

Žluté karty: 4:2

Červené karty: 0:1 (Chrudimský)

Rozhodčí: Moder

Diváků: 100