Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. 6. 2014

28.kolo Kr. př.

FK ČL Neštěmice -  Sokol Horní Jiřetín  7 : 1 (3:1)

Výkon výborný, výsledek jasný. Fotbalisté Českého lva Neštěmice předvedli, že fotbal je na jaře rozhodně baví. Svým příznivcům ukázali ofenzivní smršť, soupeři z Horního Jiřetína přibalili na cestu sedm branek a mají definitivní jistotu, že se vyhnou ošidné baráži.

„Patříme do středu tabulky, výkonem i výsledkem jsme to dokázali. Umíme si na hřišti vyhovět, jaro se nám zatím daří," rozpovídal se kormidelník Martin Beran, který má lví zásluhu na tom, že se lev včas probral ze zimního spánku. Už ve čtvrté minutě se prosadil kanonýr Krok, který našel své místo v záložní řadě.

„Po brance jsme trošku polevili, ale hned po kolmici na Martínka jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Po krásném zpracování Láchy ve vápně už to bylo o tři," měl radost z průběhu hry Martin Beran. Jediný zápis hostí obstaral Flemmr, který se dostal do zakončení po hrubé chybě na pravé straně domácí obrany.

Jedna kaňka ale nemohla na psychice domácích hráčů nechat výrazné stopy. „Byli jsme si vědomi vlastní síly, chtěli zápas co nejrychleji rozhodnout a to se nám po změně stran podařilo," chválil kouč Neštěmic.

Nejprve orazítkoval tyčku Lácha, to se ještě zastřeloval, o dvě minuty později už ale trefil přesně. „Soupeř začal odpadat, v 70. a 72. minutě jsme přidali další dvě trefy. Tečku za povedeným vystoupením udělal ranou ze třiceti metrů do šibenice Chrudimský. Divákům, kteří nám po zápase tleskali, se to muselo líbit. Potlesk byl spontánní a zasloužený," soudil Beran.

Je vidět, že si tým sedl a v krajském přeboru je konkurence schopný. „Musím kluky za hru a výsledek jednoznačně pochválit. Byla to hezká fotbalová neděle," prohlásil po utkání spokojený trenér vítězů Martin Beran.

Článek: ustecky-denik.jpg

team.jpg: Česal – Kolář (65. Svoboda), Klier, Hůla, Chrudimský – Stehlík, Paseka, Krok (75. Ren), Janda – Lácha (78. Borovec), Martínek (72. Lehký)

branka.png: 2x Lácha, Martínek, 1x Krok, Paseka, Chrudimský

karty.png Žk: 1:0

pistalka-i.png: Trégr

divaci.png: 180

foto.png video-kamera.png