Jdi na obsah Jdi na menu
 

28. 10. 2014

12.kolo Krajského přeboru

FK ČL Neštěmice - SK Vilémov 3 : 1 (0:0)

Posun do horní poloviny tabulky krajského přeboru zaznamenali fotbalisté Neštěmic. V přímém souboji ve středu tabulky si před vlastním publikem poradili 3:1 s Vilémovem.

„Pro mě je důležité, že jsme to zvládli. Podali jsme kvalitní výkon a získali důležité tři body. Výhra v Modré v minulém kole nás nakopla," vrátil se k již odehranému utkání kouč Martin Beran.

Aktivní hra plodila na straně domácích solidní příležitosti, ale s jejich naložením už to bylo horší. „Měli jsme pět nebo šest šancí, které by se daly proměnit, ale nic nám tam nespadlo. Hosté mohli být rádi, že poločas skončil bez branek," komentoval trenér Neštěmic Beran.

Poprvé se mohli domácí zaradovat po přesné přihrávce Paseky, který vyslal do šance Maštalíře. „Ještě jsme zvýšili aktivitu a kombinační hrou Vilémov přehrávali," těšilo Berana. Právě to měla být největší zbraň hostů, ale neměli ji kdy využít, hře totiž dominovaly Neštěmice. „První gól nás uklidnil, na 2:0 zvýšil krásnou ranou Paseka," doplnil Beran.

Jediná komplikace přišla po špatném odskoku, kdy se hostující hráč zjevil před gólmanem a nezaváhal. „Už předtím trefili tyč. Zůstali jsme u své hry a v klidu. V 84. minutě přidal třetí gól Lehký. Není to náhoda, je vidět, že patříme do horní poloviny tabulky. Musím kluky pochválit za kolektivní a kvalitní výkon, který jsme předvedli," ocenil přístup a hru svých svěřenců trenér Českého lva.

Napsal: ustecky-denik.jpg

team.jpg: Bakiu – Stehlík, Doubek, Klier, Hůla – Svoboda, Chrudimský (71. Lehký), Krok, Maštalíř – Křivan (83. Habrdle), Paseka

branka.png Maštalíř, Paseka, Lehký

karty.png Žk: 5:2

pistalka-i.png: Ipser

divaci.png: 150

foto.png video-kamera.png