Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. 11. 2014

13.kolo Krajského přeboru

FK Rumburk - FK ČL Neštěmice  2 : 1 (1:0)

Tři velmi potřebné body vydřeli rumburští fotbalisté proti Neštěmicím. Parta okolo trenéra Josefa Rákosníka udolala tým z Ústecka 2:1 a nadále drží kontakt 
s týmy, které se pohybují 
v druhé polovině tabulky krajského přeboru.

„S fotbalem to ale z obou stran nemělo nic společného, místy to byla opravdu pěkná holomajzna. Ale cenné vítězství zůstalo doma," hodnotil nepohledný zápas rumburský kouč Josef Rákosník.

Domácí celek přežil dvě obrovské tutovky Neštěmic. 
V obou případech výtečně zakročil brankář Bednář. „Vzápětí jsme ale podnikli rychlý protiútok, na jehož konci byl dorážející Pilko," usmíval se Rákosník. „Bojovali jsme sami se sebou. Dohromady jsme šli šestkrát sami na brankáře, z toho Lukáš Krok třikrát, ale nedali jsme. Dokud není míč 
v síti, tak to není gól. Počínali jsme si až moc profesorsky," vypočítával trenér Neštěmic Martin Beran.

Hosté po hodině hry srovnali krok, když se z trestného kopu prosadil Chrudimský. Za čtyři minuty se ale z podobné standardní situace trefil domácí záložník Havel, který se tak postaral o vítěznou trefu celého zápasu. „Neštěmice mohly vyrovnat, skvělý Bednář ale všechny pokusy zastavil. Někde hrajete dobře a nemáte nic. A někdy se vám nedaří a zvítězíte. Je důležité, že držíme kontakt s druhou polovinou tabulky," radoval se Rákosník.

„Vycítili, že s námi mohou něco uhrát a dřeli. Po vyrovnaní jsme věřili, že tlak využijeme ke skórování a otočení výsledku. Místo toho ale přišla chyba a z protiútoku jsme inkasovali," zlobil se Beran.

team.jpg

branka.png: Chrudimský

karty.png: 3:1

pistalka-i.png: Lesňák

divaci.png: 80

video-kamera.png