Jdi na obsah Jdi na menu
 

29. kolo Krajského přebor

FK Junior Děčín - FK ČL Neštěmice  4 : 6 (2:4)

Český Lev se střelecky chytil. Pokusí se udržet šesté místo. V pokračování krajského přeboru přestříleli hráči Neštěmic Junior Děčín na jeho půdě 6:4.

Gólové představení připravily pro fanoušky celky Junioru Děčín a hostujících Neštěmic. Více radosti měli po utkání fotbalisté druzí jmenovaní, kteří zvítězili 6:4.

Dvougólový náskok drželi do konce

„Bylo na Děčínu vidět, že jsou nervózní, ještě bojují o záchranu v soutěži," všiml si trenér Neštěmic Martin Beran. Jeho svěřenci se po delší době prosazovali v zakončení.

„Ve 23. minutě zvyšoval Stehlík na dva nula, ale za šest minut domácí srovnali ze standardních situacích krok," pokračoval Beran. Ještě před koncem první půle znovu hráči z Neštěmic získali dvougólový náskok, který si uhlídali až do konce.

„Po změně stran jsme čekali tlak, ale ten nepřišel. V 64. minutě zvyšoval na 5:2 Stehlík. Vyšlo nám střídání, Kmec se v zakončení zachoval jako mazák. Podržel nás za nerozhodného stavu i brankář Rýgl," chválil své svěřence kouč.

Ve středu Štětí, v sobotu Blšany

Krajský přebor spěje rychle do finiše. Hráče čeká anglický týden. Již ve středu 10. června se předehrává poslední kolo. Neštěmice čeká další výjezd na hřiště soupeře. Od 17.30 nastoupí ve Štětí.

Poslední zápas odehraje Český lev v sobotu 13. čevna od 17.00 doma proti Blšanům. Dvě kola před koncem soutěže jsou Neštěmice šesté s tříbodovým náskokem na Bílinu a Horní Jiřetín.

Toto postavení se pokusí udržet, protože výše již nemohou dosáhnout vzhledem k sedmibodové ztrátě na páté Štětí.

Autor: Jiří Šlaj, Roman Nešetřilustecky-denik.jpg

team.jpg: Rýgl - Habrdle, Klier, Křivan, Chrudimský Sukama (75. Kmec), Valta (60. Maštalíř), Paseka, Růžička, Hůla Stehlík

branka.png 2x Stehlík, Růžička, 1x Paseka, Kmec

karty.png Žk: 4:0 Čk: 1:0

pistalka-i.png: Černý

divaci.png: 150

foto.pngvideo-kamera.png