Jdi na obsah Jdi na menu
 

24. 8. 2014

3.kolo Krajského přeboru

FK ČL Neštěmice -  Sokol Horní Jiřetín  1 : 4 (0:1)

„Výsledek byl ještě milosrdný, dostali jsme čtyři branky ze standardky," řekl kouč Beran.

Nic moc nepředvedli. Výkon fotbalistů Neštěmic byl na úvod krajského přeboru rozpačitý. Hostům z Horního Jiřetína nestačili a prohráli vysoko 1:4. „Náš výkon byl katastrofální," nechal se po nevydařeném utkání slyšet šéf střídačky Neštěmic Martin Beran.

Do fotbalové krás měl výkon domácího souboru daleko. „Hráli jsme od začátku laxně a profesorsky, chyběl tomu pohyb a náběhy. Výsledek utkání byl pro nás ještě milosrdný," přiznal bez okolků kouč Beran. Největší slabinou ve hře domácího týmu bylo bránění, přesněji řečeno nebránění standardních situacích. Z nich totiž postupně inkasovali všechny čtyři góly.

„V poli jsme se soupeři ještě dejme tomu vyrovnali, ale při bránění standardních situacích jsme propadli. Brankář si nechodil pro vysoké míče a špatně jsme obsazovali hráče v šestnáctce," vypočítával hlavní důvody neúspěchu kouč. Horní Jiřetín dokončil poločas s těsným vedením, hlavní úder si schoval až po přestávce. „Chtěli jsme po poločase se zápasem něco udělat, ale po patnácti minutách a dvou gólech bylo hotovo," nelíbilo se Beranovi.

Domácí se zmohli jen na dvě vlaštovky v podání Lehkého, které ale k cíli nedoletěly. „Je to teprve první kolo, víme, na čem je potřeba dále pracovat," uzavřel kouč.

Článek: ustecky-denik.jpg

team.jpg: Dráb – Doubek, Klier, Stehlík, Chrudimský – Janda (75. Kubala), Paseka, Křivan (48. Rén, 55. Netymach), Maštalíř (46. Svoboda) – Krok, Lehký

branka.png: Krok

karty.png Žk: 3:1

pistalka-i.png: Oborník

divaci.png: 150

foto.png video-kamera.png