Jdi na obsah Jdi na menu
 

21. 9. 2014

7.kolo Krajského přeboru

FK ČL Neštěmice - FK Kadaň 0 : 4 (0:3)

Zpátky na zem, doma jsme utrpěli debakl

Čtvrté vítězství v řadě fotbalisté Neštěmic nepřidali. Ba naopak, přihlížejícím ukázali odvrácenou stranu fotbalu. „Je to obrovské zklamání, za celý první poločas jsme ani nevystřelili na bránu," prohlásil po prohře 0:4 s Kadaní kouč Neštěmic Martin Beran.

Hlavní roli v prvním poločase si vyhradil pravý krajní obránce Neštěmic Netymach, který měl prsty ve všech brankách Kadaně. „Nejdříve neuhlídal hráče, poté ztratil míč a třetí gól jsme inkasovali poté, co se nechal obejít. Vůbec se mu to nepovedlo," povídal trenér Beran. Tím bylo jasně dané, kdo bude hrát v utkání první housle.

„Měli jsme špatný pohyb, Kadaň naopak dobře kombinovala a přehrávala nás. Hráli jsme po všech stránkách špatně," kroutil hlavou lodivod. Opět se potvrdilo, že staré pořekadlo o pýše, které předchází pád, má svou platnost. „Přišlo uspokojení, hráli jsme ve všech fázích alibisticky, místo napadání a jednoduché hry jsme se snažili o komplikované pronikání do obrany soupeře. Hráči si sedli zpátky na zem," uznal Beran.

Kdo po první půli čekal, že po pauze domácí zaberou, musel si nechat zajít chuť. „Šli jsme do toho s tím, že se nemůže nic stát, po trestném kopu a dorážce to bylo o čtyři góly. Předvedli jsme nejhorší výkon v sezoně, bez bojovnosti a nasazení nemáme šanci. Náš debakl ještě zmírnil Dráb, který chytil další čtyři tutovky," uzavřel naštvaný Beran.

Článek: ustecky-denik.jpg

team.jpg: Dráb – Netymach (46. Stehlík), Doubek, Klier, Maštalíř (67. Kubera) – Svoboda, Chrudimský (86. Cibrik), Krok (80. Krok), Vobecký (70. Šmejkal) – Paseka, Habrdle

branka.png

karty.png Žk: 2:4

pistalka-i.png: Vlašič

divaci.png: 150

foto.png video-kamera.png