Jdi na obsah Jdi na menu
 

10.kolo Krajského přeboru

SK Štětí - FK ČL Neštěmice 5:1 (1:0)

Neštěmický zmar pokračuje, padly i ve Štětí

Naposledy porazili Horní Jiřetín a od té doby hledají fotbalisté Neštěmic ztracenou formu. V 10. kole krajského přeboru nestačili na domácí Štětí a prohráli 1:5.

„Jeli jsme tam s obrannou taktikou, ale už v prvním poločase měl soupeř tři vyložené šance. Naštěstí pro nás se prosadil jen jednou," komentoval zápas trenér Martin Beran.

Nepříznivý stav donutil hosty k tomu, aby se pustili do ofenzivní snahy. „Začali jsme hrát více dopředu a Soukup trefil spojnici. Gólovky měli i Sukama a Maštalíř, ale místo vyrovnání přišel brejk a vedení Štětí 2:0," mrzelo Berana. Aby toho nebylo málo, za pět minut následoval rychlý kontr a rázem to bylo 3:0.

„Soukup pak krásnou individuální akcí snížil, ale v závěru jsme se nekoncentrovali a dostali další dvě branky. Největším problémem je obrana. Ta nám zatím vůbec nefunguje. Jsme v ní pasivní, vůbec nejsme schopni odvrátit míč při standardních situacích. Už na nás leží psychická deka. Útočníkům se také nedaří, neproměňujeme ani vyložené šance. S Modrou to bude příští týden boj o spodek tabulky," je si vědom Beran.

Autor: Jiří Šlaj ustecky-denik.jpg

team.jpg Čermák – Hrabánek, Klier, Soukup, Hůla – Sukama, Křivan (60. Stehlík), Holly, Maštalíř (70. Kmec) – Růžička, Krok

branka.png Stehlík

karty.png Žk: 0:2

pistalka-i.png: Roháč

divaci.png: 120

video-kamera.png