Jdi na obsah Jdi na menu
 

15.kolo Krajského přeboru

FK Duchcov - FK ČL Neštěmice 1:6 (1:3)

Český Lev si na závěr zastřílel

Fotbalisté Neštěmic se v závěru podzimní fáze krajského přeboru zvedli a protlačili se do klidného středu tabulky. S nejslabším celkem z Duchcova si pohráli jako kočka s myší a zvítězili vysoko 6:1.

„Bylo to povinné vítězství," řekl po utkání trenér Neštěmic Tomáš Friedl.

Soukup dal hattrick

Tím ale minimální důvody ke spokojenosti vzaly za své. „Museli jsme střídat v obraně a rázem tam byl průchoďák. Hráči nepřišli vyhrát, ale jen to odehrát, hlavami už byli asi na dokopné. Situace je pro nás kritická, potřebujeme posílit, jsou hráči, kteří na to nemají," nebral si trenér servítky.

Neštěmice k outsiderovi zavítaly na konec podzimu a aktivní hrou se dostávaly do šancí. „Vlétli jsme na ně, musím říct, že to byl ale dost slabý tým, ohrozili nás jen jednou ze standardky a dali nám hlavou gól," povídal šéf střídačky Neštěmic Tomáš Friedl.

Útočný apetit posledních zápasů potvrdil David Soukup, který se opět představil na hrotu a hned nasázel soupeři tři branky. „Ještě jsme neproměnili pokutový kop. S naším výkonem jsem spokojený, ale beru to s rezervou, vzhledem k postavení soupeře v tabulce," zůstal nohami na zemi kouč, který si pochvaluje, že má pod svými křídly tým, jenž drží pohromadě.

„Kluci jsou spolu dlouho, je tu zdravé jádro, mají partu. Ještě musíme zapracovat na disciplíně," uzavřel povídání Friedl.

Autor: Jiří Šlaj ustecky-denik.jpg

team.jpg Čermák – Stehlík, Klier, Hůla, Hrabánek (65. Hönl) – Křivan (79. Kmec), Holly (52. Valta) – Martínek (60. Sukama), Krok (41. Urbánszký), Růžička – Soukup.

branka.png 3x Soukup 16´,52´,62´, 1x Martínek 6´, Krok 26´, Růžička 48´, 

karty.png Žk: 1:0

pistalka-i.png: Nedvěd Vít

divaci.png: 80

video-kamera.png