Jdi na obsah Jdi na menu
 

20.kolo Krajského přeboru

FK Postoloprty - FK Neštěmice 2:0 (1:0)

Vítězná jízda Neštěmic skončila.

Šest výher a dost! Vítězná jízda fotbalistů Neštěmic v krajském přeboru, která v součtu se závěrem podzimní části čítala šest zápasů v řadě, skončila na hřišti outsidera z Postoloprt. Tým Tomáše Friedla prohrál 0:2 a propadl se ze čtvrté na šestou příčku tabulky.

„Naše série bohužel skončila, jednou to asi přijít muselo, jen jsme nečekali, že to přijde zrovna v Postoloprtech. Alespoň se vrátíme zpátky na zem," hledal na porážce pozitiva asistent kouče Neštěmic František Štěpánek.

Hráči Českého lva přitom začali dobře a v prvním dějství měli více ze hry. „Vytvořili jsme si čtyři gólovky, ale naše střelecká impotence nám nedovolila skórovat. Místo toho jsme do šatny dostali gól," mrzelo asistenta kouče.

Na začátku druhé půle udržel hosty při životě gólman Čermák. „Domácí měli šanci hned po rozehrávce. Pak jsme ale začali tlačit my, bohužel jsme se neprosadili. Branku bychom tady asi nedali ani za dva zápasy. V závěru už nám chyběla finální přihrávka, byla to křeč," uznal asistent.

Autor: Pavel Přibyl, Jiří Šlaj ustecky-denik.jpg

team.jpg  Čermák – Hůla, Hönl, Klier, Hrabánek – Růžička, Krok, Křivan, Holly, Maštalíř (62. Stehlík) – Paseka (75. Urbanszký)

branka.png  

karty.png Žk: 3:2

pistalka-i.png: Sedláček Jiří - Karrmann Milan, Matas Martin

divaci.png: 110

video-kamera.png