Jdi na obsah Jdi na menu
 

12. kolo Krajského přeboru

SK Vilémov - FK Neštěmice 3:0 (1:0)

Lev odvolal kouče. Změna ale zatím nepomohla

S novým trenérem a cílem bodovat odcestovali fotbalisté Neštěmic k pokračování krajského přeboru na půdu favorizovaného Vilémova. Zápas se jim ale nepovedl a vrátili se s porážkou 0:3. „Byl jsem od týmu odvolaný, údajně kvůli špatným výsledkům," prozradil už bývalý kouč Neštěmic Karel Hůla.

Vedení klubu ho dokázalo bleskurychle nahradit, kormidla se chopil zkušený Martin Beránek, který naposledy působil v sousedním Mojžíři. „Dohodli jsme se na spolupráci do konce podzimu, pak se budeme bavit, co dál. Znám problematiku zdejšího fotbalu a chci Neštěmicím pomoci," řekl nový lodivod lva.

V premiérovém klání na lavičce Neštěmic ale body neslavil. Jeho tým ve Vilémově padl 0:3. „Nehráli jsme špatně, kluci bojovali a bylo to vyrovnané. Bohužel jsme ale dostali gól do šatny, když jsme v situaci šest na čtyři ztratili míč, domácí rychle přenesli hru a hráč soupeře přeloboval našeho gólmana," popsal Beránek úvodní trefu zápasu.

DOSTALI LEKCI Z PRODUKTIVITY

Po pauze navíc přišel i druhý gól. „Pak jsme se do nich zakousli a měli šance, ale nebyli jsme produktivní. Domácí nám dali lekci z proměňování šancí," mrzelo nového trenéra Neštěmic.

Jeho tým je v tabulce až třináctý. „Co si budeme nalhávat, hrajeme o záchranu. V posledních třech kolech podzimu máme doma Žatec, jedeme do Brné a končíme doma s Hrobcemi. Z těchto zápasů chceme získat alespoň šest bodů," plánuje Martin Beránek.

Autor: Pavel Přibyl ustecky-denik.jpg

team.jpg  Čermák – Stehlík, Soukup, Klier, Lehký – Růžička, Holly, Křivan (13. Paseka), Krok (69. Hönl), Maštalíř (81. Janda) – Martínek

branka.png 

karty.png Žk: 2:3 Křivan 44´, Holly 53´, Lehký 53´

pistalka-i.png: Černý Petr - Fencl Jakub, Čáka Jindřich

divaci.png: 120

video-kamera.png