Jdi na obsah Jdi na menu
 

9. kolo Krajský přebor

Sokol H. Jiřetín - FK Neštěmice 4:1 (0:1)

Neštěmice prohrály pátý zápas v řadě. V Jiřetíně bojovnost porazila fotbalovost

Na těžkém a podmáčeném terénu převládla bojovnost, v níž fotbalisté Neštěmic nestačili na Horní Jiřetín a prohráli 4:1.

„Leží na nás těžká deka,“ hledal na úvod těžko slova trenér Neštěmic Martin Beran. Jeho svěřenci prohráli pátý zápas v řadě a propadli se na čtrnáctou příčku.

V Jiřetíně šlo o klasický šestibodový duel, Neštěmičtí po brance Kroka vedli, jenže domácí důraznou, tvrdou hrou a bojovností utkání čtyřmi brankami otočili.

„Hřiště bylo strašně podmáčené, ale to je stejné pro oba týmy. My jsme byli v první půli lepším týmem, nedokázali jsme ale přidat další góly. O poločase si řekneme, že si musíme dát pozor na úvod druhého dějství a místo toho po deseti minutách prohráváme 2:1,“ štvalo Berana.

ROZHODLA BOJOVNOST

Ten našel velké mezery i v důrazu a bojovnosti. „Domácí hráli hodně tvrdě, nemyslím ale, že zákeřně. Chodili do skluzů, bojovali a tu výhru si prostě zasloužili. My jsme se po gólu na 2:1 k ničemu nedostali, jen jsme koukali, jak kolem nás běhají a berou nám balón.“

Neštěmice se musely venku opět potýkat s mnoha absencemi. „To už je venku klasika. Neházíme ale flintu do žita. Musíme se chytit na nějakém zápase a začít zase sbírat body,“ uzavřel lodivod Lva.

Autor: Daniel Brzák ustecky-denik.jpg

team.jpg  Čermák - Hönl, Hrabánek, Maštalíř, Lehký - Stukheil, Klier (61´Janda), Memeti, Wajshajtl (76´Reischel J) - Krok, Martínek

branka.png  Krok 38´

karty.png Žk: 2:0

pistalka-i.png: Rouček Karel - Sedláček Jiří, Matas Martin

divaci.png: 80

video-kamera.png