Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neštěmice – Weissenfels

 Neštěmice Weissenfels 4:1 (0:1)

Po pauze jsme Němce jednoznačně přejeli

Fotbalisté Českého lva Neštěmice zvládli tradiční souboj s německým 1.FC Weissenfels a v přípravném utkání dokázali zvítězit 4:1. Svěřenci trenéra Martina Berana se prosadili až po změně stran. „Bylo to utkání dvou naprosto rozdílných poločasů," řekl kouč Neštěmic.

Je čas zkoušení a hledání optimální sestavy, také kdy jindy než v přípravné fázi sezony. „Hosté z Weissenfelsu se připravují na soustředění v Modré. Mají kvalitní tým, který nám dělal problémy. Prvních dvacet pět minut jsme si nevěděli rady, presovali nás a my jsme nedokázali podržet míč," hodnotil trenér Neštěmic Martin Beran.

Výsledkem aktivní hry německého celku bylo poločasové vedení 1:0. „Po změně stran došlo k prostřídání týmů a druhý poločas patřil jednoznačně nám. Nejprve Růžička přeloboval brankáře a od té chvíle jsme byli pány na hřišti," potěšilo Berana.

Střeleckou formu prokázal tradiční střelec Lukáš Krok, který dal hattrick. „Soupeře jsme přehráli, snad to Lukášovi vydrží i do jarní části sezony. Teď už nás čeká zápas v děčínském turnaji, střetneme se s libereckým týmem Skalice," uzavřel povídání Beran. Neštěmice – Weissenfels

Autor: Pavel Přibyl ustecky-denik.jpg

team.jpg  Čermák – Hönl, Fousek, Holly, Velek – Stehlík, Křivan, Růžička, Janda – Krok, Maštalíř. Střídali: Soukup, Martínek, Lehký, O. Reischel, Agateljan, Buy

branka.png 3x Krok 1x Růžička

divaci.png: 40