Jdi na obsah Jdi na menu
 

Memoriál Jaroslava Zabloudila

Memoriál Jaroslava Zabloudila

Dorost Neštěmic zatím na domácím memoriálu vládne

Dorostenci Neštěmic zatím opanují domácí Memoriál Jaroslava Zabloudila. Ve 2. kole porazili Valtířov 4:0.

Na třetím ročníku Memoriálu Jaroslava Zabloudila v Neštěmicích je odehráno 2. kolo. Zimnímu turnaji osmi družstev, kde se utká každý s každým, zatím vládnou dorostenci domácího celku.

Druhé kolo svedlo jako první dohromady celky Prackovic a Boletic, kde padla v součtu pětistá branka v historii memoriálu. Vstřelil ji boletický Suchomel, tato trefa nakonec Boleticím pomohla k výhře 3:2. Ještě více branek viděli diváci v souboji Těchlovic s Verneřicemi, za které se trefil dvakrát Rokos a také Šikl. I díky trefě Zavřela zvítězily Verneřice 5:2.

Zbylá dvě utkání svedla dohromady dorostence proti mužům. Jako první nastoupily domácí Neštěmice proti mužům Valtířova, věkový rozdíl však nebyl znát. Neštěmičtí opanovali utkání a po dvou brankách Peka, jehož doplnil Sloup a Rubeš, zvítězili jednoznačně 4:0, díky čemuž se o skóre vyhoupli do čela tabulky.

Naopak ve druhém zápase si mužské béčko Chuderova poradilo s dorostem Velkého Března. I díky dvěma trefám Elmericha zvítězilo 4:2 a stejně jako Verneřice a neštěmický dorost zůstává na turnaji neporaženo. Třetí kolo se hraje opět v sobotu v Neštěmicích.

Neštěmice - Valtířov 4:0 (1:0). Branky: P. Pek 2, Sloup, Rubeš.

Autor: Daniel Brzák ustecky-denik.jpg

foto.png fotak1.png