Jdi na obsah Jdi na menu
 

11. kolo II. třída

FK Neštěmice - FK Chabařovice 5:1 (2:1)

OBOUSTRANNÁ KONTUMACE

V Neštěmicích se nedohrálo, zatím platí stav ze 60. minuty

V Neštěmicích byli vyloučeni dva fotbalisté Chabařovic. Po následné inzultaci sudí zápas ukončil.

Zápas 11. kola okresního přeboru mezi béčkem Neštěmic a Chabařovicemi zůstal za stavu 5:1 nedohraný. Sudí Tomáš Formánek ukončil zápas kvůli inzultaci.

Chabařovice sice brzy vedly po brance kapitána Culka, domácí ale ještě do půle otočili na 2:1. Po přestávce stihly Neštěmice během 14 minut tři góly a frustrace hostů gradovala. „Nejprve jsem si posunul míč do běhu, soupeř mě ve vápně zfauloval, za což následovala jasná penalta,“ hodnotil Jan Čisár, který sám navýšil z penalty na 4:1. „Pak přišel další gól po pasu za obranu, kdy si Chabařovice myslely, že šlo o ofsajd a já už jen uklízel míč do prázdné brány,“ popsal dvougólový střelec další, podle hostů sporný moment.

To neunesl Václav Kršňák, který dostal za protesty žlutou kartu, což ohodnotil sprostým komentářem na adresu rozhodčího, jemuž nezbylo, než vytáhnout kartu červenou. Následně dostal za protesty červenou kartu i kapitán Culek, v nastalé strkanici pak jeden z hráčů hostů do sudího strčil a ten zápas předčasně ukončil.

„Asi do něj někdo strčil, nevím. Prostě vytáhl píšťalku a ukončil zápas. Říkal jen, že asi zůstane výsledek i střelci,“ pokrčil rameny kanonýr Čisár, jenž si tak vylepšil své statistiky. „Všechno, co je napsáno v zápise, souhlasí,“ reagoval delegát utkání Lukáš Mollinger.

Výsledek 5:1 zatím zůstává v platnosti. „Je to vyšší brankový rozdíl, než případná kontumace 3:0, takže stav i střelci zatím platí,“ uvedl sekretář okresního svazu Michal Kapoun. „Dalšími tresty se bude zabývat disciplinárka,“ dodal.

Autor: Daniel Brzák ustecky-denik.jpg

cesky-lev.jpg

team.jpg  Reischel O - Spal, Jahoda, Novotný, Pelc, Svoboda, Reischel J, Sloup, Procházka, Černohorský, Dvořák, Hönl, Horváth, Netymach, Čisár, Memeti

branka.png  2x Čisár 48´pk 57´ 1x vl. 24´, Netymach 26´,Sloup 48´

karty.png Žk: 1:1 Sloup 08´

karty.png Čk: 0:2 

pistalka-i.png: Formánek Tomáš - Walter Karel, Bechyně Jáchym

divaci.png: 30