Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neštěmice rozjeli přípravu

Fotbalisté Neštěmic rozjeli přípravu ve velkém stylu

První dva přípravné duely před startem nového ročníku krajského přeboru mají za sebou fotbalisté Neštěmic. Partička trenéra Martina Berana si na úvod s chutí zastřílela, když nejprve rozdrtila dorost Army 7:2 a poté smázla Přestanov 9:0.

„Oba zápasy nám bohužel nic neukázaly, asi budeme muset hledat na přípravu kvalitnější soupeře. Utkání s dorostem Army jsem se obával, protože byli rozehranější než my, ale přehráli jsme je po všech stránkách. S Přestanovem to bylo podobné, soupeř se držel jen dvacet minut. Do přestávky jsme dali čtyři góly a dalších osm tutovek zlikvidoval náš bývalý brankář Dráb. Výsledek byl pro soupeře ještě milosrdný," povídal kormidelník Českého lva.

Do přípravy Neštěmic v úvodu nastoupilo 25 hráčů do pole, nyní už se ale kádr začíná zužovat. „Na zkoušce už skončili například Kříž, Voráček, Urbanszký či gólman Vacek. Další hráči ještě na zkoušku přijdou. Finální kádr by měl mít šestnáct až sedmnáct hráčů do pole," prozradil Beran.

Podle jeho slov už se ale někteří hráči jeví velmi dobře. „Líbí se mi Křivan z Přestanova a gólman Staněk z našeho dorostu. Posilou pro nás určitě bude mladý dorostenec Doubek z Army," vypíchl kouč Neštěmic jména hráčů, kteří ho v přípravě zaujali.

Další přípravný zápas odehraje Český lev už ve středu (18.00) v Libouchci. „To už snad bude kvalitnější soupeř. Budeme opět točit se sestavou a zkoušet hráče na různých postech. V sobotu se pak představíme na turnaji ve Velkém Březně, který chceme vyhrát. Ale i tam to bude hlavně o hledání ideální sestavy," dodal trenér.

Neštěmice – Přestanov 9:0 (4:0)

Branky: Martínek, Stehlík, Krok, Lácha, Svoboda, Chrudimský, Lehký, Janda, Paseka

Sestava: Česal (Staněk) – Stehlík, Klier, Doubek, Chrudimský – Lehký, Paseka, Krok, Maštalíř – Lácha, Martínek

Střídali: Šmejkal, Svoboda, Janda, Kubala.

Neštěmice – FK Ústí U19 7:2 (3:1)

Branky: Lácha 2, Martínek, Krok, Maštalíř, Velek, Křivan

Sestava: Česal (Vacek) – Chrudimský, Klier, Doubek, Maštalíř – Svoboda, Paseka, Křivan, Velek – Krok, Lehký

Střídali: Martínek, Lácha, Voráček, Bubla, Růžička, Stehlík, Kubala, Šmejkal, Urbanszký

Napsal:ustecky-denik.jpg