Jdi na obsah Jdi na menu
 

SPONZORING

STAŇTE SE NAŠIMI PARTNERY!

Co Vám můžeme nabídnout:

Umístění stálého transparentu Vaší firmy v prostorách našeho stadiónu FK Neštěmice. Budete tak na očích divákům, hráčům fotbalu, ale i ostatním sportovcům, kteří využívají náš stadión.

Zveřejnění loga, stručného popisu činnosti Vaší firmy, webového odkazu a Vašich kontaktů na těchto našich webových stránkách. Stránky neustále zdokonalujeme a počítáme s jejich rozsáhlou propagací v ČR i v zahraničí. Jedinečná příležitost dostat se moderním způsobem do povědomí širokého spektra návštěvníků.

Přiřazení jména Vaší firmy do názvu některého z týmů. Prestižní záležitost. Výhodou je pravidelné zveřejňování výsledků v médiích, další prezentace při každém představování týmu (například i při slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců, na propagačních materiálech, atd).

Umístění loga Vaší firmy na soutěžní ligové dresy některého z našich týmů. Můžete tak spojit a zviditelnit název Vaší firmy.

Možnost zařazení fotografií našich hráčů do Vašeho katalogu, spolupráce na firemních prezentacích, případně společenských a sportovních akcích pro Vaše obchodní partnery.

Jakožto každá organizace, tak i náš Fotbalový klub Neštěmice, žádáme Vás, firmy, obce i dobrovolníky o finanční sponzorský dar.

Poskytnuté finanční prostředky budou využity v FK Neštěmice na provoz a nákup sportovních potřeb.

Podpořit nás můžete i Vy finančním darem!

Komerční banka Ústí n.L. č.ú. 3850060257/0100

Sponzorský dar si můžete dle zákona o daních z příjmů uplatnit jako odečitatelnou položku ze základu daně.

Vyberte si pro Vás vhodnou formu sponzoringu:

Finanční podpora - nejpřímější a nejúčinnější forma s možností daňového odpočtu.

Materiální podpora - poskytnutí sportovního vybavení, dresů a doplňků nezbytných pro náš sport.

Podpora vylepšením sportovních podmínek využitím Vámi poskytovaných služeb.

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI

usti-n.l..jpgustecky-kraj.jpg